Sporting Krommenie ziet Sint Adelbert er in slotfase toch met winst van door gaan

Krommenie- Op het gerenoveerde terrein van Sporting Krommenie kreeg voor de districtsbeker de zaterdagploeg Sint Adelbert als eerste tegenstander tegenover zich. In dit bekerduel hadden de Krommenieërs lange tijd uitzicht op een punt. Dat had ook loon naar werken geweest al waren de bezoekers uit Egmond Binnen wel iets sterker. In de laatste minuut was de ploeg van trainer `bugs` trefzeker en ging er met de volle buit vandoor.
De andere twee tegenstanders in de poule zijn FC Castricum en Wijk aan Zee. Zaterdag won Castricum met 6-3 van Wijk aan Zee. Zaterdag 11 september speelt Sporting Krommenie tegen Wijk aan Zee en zal de ploeg van trainer Karel Kan en Dirk Jan Don voor de winst spelen. Sporting Krommenie speelt al een aantal jaar met een zaterdag team en doet het uitstekend. Twee jaar geleden werd er op een haar na niet gepromoveerd. sv Beverwijk was destijds te sterk voor de Krommenieërs die een mix hebben van een aantal oud eerste elftal spelers met doorgeschoven spelers die eerder in het tweede elftal uitkwamen.






















In Zaanstad zijn er tal van voetbalverenigingen zowel op het veld alsmede in de zaal. Bij voetbalinzaanstad.nl houden we je op de hoogte van het laatste voetbalnieuws uit de Zaanstreek en omstreken.

Telefoonnummer: 0653334163
E-mail: [email protected]

© 2025 Voetbalinzaanstad.nl