Zaanstad- De voetballers van Saenden komen donderdag 24 maart in Sint Pancras in aktie voor het inhaalduel tegen sv Vrone. De ploeg van Rene Reijinga trapt om 20;30 uur af met als inzet de 3e plaats van de 3e klasse-B.
In een midweekse speelronde staan er vanavond in de 3e klasse-B een tweetal inhaalwedstrijden gepland. In Egmond aan Zee staan vv Egmondia en vv limmen om 20:00 uur aan te aftrap. Voor de Limmenaren is het van belang om te winnen om zo koploper sc Hercules Zaandam in het vizier te houden.
Het in vorm verkerende Saenden is aan een opmars van formaat bezig en speelt om 20.30 uur bij sv Vrone. De ploeg uit Sint Pancras is terug te vinden op de 8e plaats. Met 15 punten uit 11 duels doen de Wormerveerders het een stuk beter. Bij een overwinning van de ploeg van Rene Reijinga neemt het de 3e plek over van Koedijk. Kortom, er staat voor de Wormerveerders wat op het spel.