Als de scholen hun deuren sluiten vanwege vakantie is dat meteen terug te vinden in de KNVB programmering. Ook achterliggend weekeinde was er sprake van een inhaalprogramma.
Zaterdagavond al speelden de zondag eerste klassers vv Assendelft en sv Fortuna Wormerveer tegen elkaar. De bezoekers konden met tien spelers de elf van vv Assendelft met 1-2 bedwingen.
In de tweede klasse toog KFC zondag naar Heerhugowaard om rode lantaarndrager SVW’27 te bestrijden. Het nu behaalde 0-0 gelijke spel was volgens iedereen aanwezig de enige juiste uitslag.
Koploper sc Hercules Zaandam deed in de derde klasse goede zaken door met 1-2 Sporting Krommenie te verslaan. Het niveau van de derby was matig.
In diezelfde klasse wist WSV 1930 een nuttig punt te behalen tegen sv Koedijk. De Wormers kwamen op een 0-1 achterstand, maar deze werd door Luuk Mol tenietgedaan zodat de partij in 1-1 eindigde.
Op bezoek bij vv Limmen- de nummer twee op de ranglijst – kon SVA geen vuist maken en moest met een 3-0 nederlaag terug naar Assendelft.
De wedstrijd tussen Saenden en sv De Rijp werd bij een stand van 3-0 gestaakt vanwege gezondheidsproblemen bij een Rijper speler.
In de vierde klasse deed het als enige Zaanse team spelende Rood Wit Zaanstad goede zaken door Olympia Haarlem met liefst 1-7 te verslaan.