Zaanstad- Een zondag waar op alle velden doelpunten vielen te noteren. Dat gebeurt lang niet altijd. En dan heb je natuurlijk altijd weer uitschieters.
Het 6-3 verlies van vvv Westzaan bij hfc Heemstede mag je zo wel omschrijven. Dat had waarschijnlijk niemand in de Zaanstreek op zijn fotoformulier goed geschetst. In diezelfde klasse wist Zaandijk met 4-0 te winnen van Olympia Haarlem en komt daarmee steeds dichter bij de toppositie. Dat komt mede door het verrassende 1-1 gelijke spel van koploper RCZ bij Eendracht’ 82. Ook de puntendeling van Rood Wit tegen Geel Wit zal menig totospeler van kleur hebben doen verschieten. Het aantal doelpunten (3-3) was zonder meer spectaculair.
In de derde klasse zorgde Hercules Zaandam voor een versteviging van haar toppositie door WSV’30 met een 4-0 nederlaag aan de broek terug naar Wormer te sturen. Zie ook de fraaie foto van Arno van den Broek
SVA wist dat het van Hollandia T diende te winnen en deed dat keurig met 4-2. De 1-1 remise tussen sv Meervogels’31 en Sporting Krommenie is gezien de ranglijst volkomen logisch.
In de eerste klasse wist vv Assendelft zich prima te herstellen van het eerdere verlies tegen het Fortuna tiental. Hillegom werd nu met 2-3 verslagen.
Fortuna Wormerveer zag zich voor een 0-1 achterstand geplaatst maar wist dat net op tijd om te zetten in een 2-1 zege waardoor de Gladoren de naaste belager van koploper AFC’34 blijven.
bron: rtvzaanstreek.nl
Foto: Arno van den Broek