De Zaanse transfers seizoen 2019/2020

De Zaanse transfers seizoen 2019/2020

Het seizoen is afgelopen en de transferdeadline voor overschrijvingen is verstreken. Hieronder een overzicht van alle mutaties voor het seizoen 2019/2020.

Zaterdag

TWEEDE KLASSE

FC Zaandam

Nieuw: Natano Wattimena (Zeeburgia), Isaak Scheeper (PSZ), Luciano Dompig, Franklin Kesser, Hatim el Abbassi (allen Zaanlandia), Adnan Barakat (OFC-zat), Monsif Nadif (Assendelft), Yasin Erdogan (Zaanlandia-zat).

Vertrokken: Erkan Guzhan (Hercules Zaandam), Body Smis, Jesse Haanstra (beiden ZCFC), Noel Amanda, Murat Bozkurt (beiden RWZ), Martijn Speekhoudt( PSZ)

DERDE KLASSE

ZCFC

Nieuw: Dillan Huistra (KFC), Jesse Haanstra (FC Zaandam), Mike van Ling (Spirit’30).

Vertrokken: Miel Honig (Saenden), Björn Keetbaas, Joel Silooy, Mike Blij, Nick Bos (allen gestopt).

VIERDE KLASSE

Blauw Wit

Nieuw: Marlon van Leeuwarden (Saenden), Rico Griek, Bas Koenen, Mike Pasveer, Mark Hooft, Nick Kranenborg (allen Fortuna-zat), Fabian van den Heuvel (OFC-zat), Dalian Nortan (Onze Gezellen).

Vertrokken: Carlos de Graaf (Winkel).

Jisp

Nieuw: Robin Mak (WSV’30), Kevin Tania (Zaandijk), Sam Atjak (SVA).

Vertrokken: Max Looijen (DZS), Quinten Klopper, Diede Spruyt (beiden Fortuna-zat).

PSZ

Nieuw: Martijn Speekhoudt (FC Zaandam).

Vertrokken: Isaak Scheeper (FC Zaandam)

Zondag

DERDE DIVISIE

OFC

Nieuw: Mitchell Theuns, Sonny ten Hoope (beiden VVSB), Bilal Amarzagouio (De Dijk), Norair Mamedov-Aslanyan (Katwijk), Tim Freriks (Jong Utrecht), Bilal el Amrani (ASWH), Nino van den Heuvel (La Nucia, Spanje).

Vertrokken: Reda Kharchouch (Telstar), Romano de Jonge (Ajax), Tom Noordhoff (Lisse), Nick Zeijlmans (Rijnsburgse Boys), Danny Been (ZOB), Roi Momo (terug naar Frankrijk).

EERSTE KLASSE

Fortuna Wormerveer

Nieuw: Aaron Bruijn (Zeeburgia), Aram de Munnik (FC Volendam-jeugd), Halil Suzulmus (Legmeervogels), Alfaro Vlijter ((DETO Twenterand), Janoah Rutumalessy (La Nucia, Spanje), Melle Buiten (KFC-jeugd), Emre Bilgin (Hercules Zaandam), Elario Zweet (Castricum), Mitchel Dijkhuizen (DEM).

Vertrokken: Yannick Klopper, Björn van der Deure, Timo de Bruin, Kenjiro van der Laan, Rik Remmelzwaal, Piet Blokdijk (allen Fortuna-zat), Luuk Purvis, Klaas Woudt (beiden gestopt), Christian Supusepa (Hollandia), Stefan Andelic (AFC’34), Jessey Kuiper (Zaanlandia), Derrin Wijdenbosch (SJC), Margel Muzo (DEM), Thijs Hesp (SVA), Joshua Zaandam (Purmersteijn-zat).

Zaanlandia

Nieuw: Jessey Kuiper (Fortuna), Lorenzo Dragtenstein (VSV), Dusan Gorgievski (DCG), Onur Dogan (KFC), Abdellah el Abid (DWS), Marco Mulder (Kennemers), Tarik Elkhamlichi (DWS).

Vertrokken: Aram Bakr (Purmersteijn-zat), Burak Bulduk (AGB), Hattim el Abbassi, Luciano Dompig, Franklin Kesser (allen FC Zaandam), Moj Deraj (Hercules Zaandam).

TWEEDE KLASSE

Assendelft

Nieuw: Achraf el Aslouni (Hollandia), Christiano Peters (Zaanlandia), Devin Huntelerslag (FC Den Helder), Justin Bleeker, Nikos Reklitis (beiden KFC), Maurice Nijman, Remco Nijman (beiden SVA), Niels Nielen (Westzaan), Niels van der Woude (oud-trainer Westzaan).

Vertrokken: –

KFC

Nieuw: Martijn Teeuwen (Zaandijk).

Vertrokken: Onur Dogan (Zaanlandia), Dylan Witsmeer (Saenden), Enes Varisli (AGB), Juary dos Santos (DTS), Bas Quist, Kevin Wijndal (beiden Hercules Zaandam), Osman Tosun (Uitgeest), Nikos Reklitis (Assendelft), Maarten Hemmen (Zaandijk), Alexander de Vries (gestopt).

DERDE KLASSE

Hercules Zaandam

Nieuw: Dyron Daal (Lyra-Lierse, België), Kevin Wijndal, Bas Quist (beiden KFC), Luca Bruijnesteijn (De Meteoor), Dion Kars (was gestopt), Erkan Guzhan (FC Zaandam), Leticio Purperhart, Miquel Valies (beiden Arsenal), Moj Deray (Zaanlandia).

Vertrokken: Remy Goudriaan (Saenden), Emre Bilgin (Fortuna Wormerveer), Ran van Vliet (Fortuna-zat), Joey van Raam (Zaandijk).

Saenden

Nieuw: Soner Gedik, Onur Gedik (beiden Zaandijk), Mark Schavemaker (De Kennemers), Luuk Schavemaker (was gestopt), Miel Honig (ZCFC), Remy Goudriaan (Hercules Zaandam), Lex Meijns (Knollendam), Randy Ollebek (WSV’30), Dylan Witsmeer (KFC), Miel Honig (ZCFC).

Vertrokken: Dwayne Hijstek, Timo Stam (beiden Fortuna Wormerveer), Melvin Bruijn, Chris Manuputty (beiden gestopt), Kamil Kaya, Melih Dincer (beiden RWZ), Shaquile Trustfull (RCZ).

Sporting Krommenie

Nieuw: Mitch van Ankeren, Mitchell de Vries (beiden Kadoelen), Gido Bout (SVA), Leon Seitner (Assendelft), Maik Hofstra, Ruben Brendel (beiden Fortuna Wormerveer).

Vertrokken: Luuk Winter (Krommenie-zat), Ruben Commandeur, Bart Bleeker (beiden gestopt).

SVA

Nieuw: Thijs Hesp (Fortuna Wormerveer), Noah Bruins (KFC-jeugd), Mats van der Kolk (ADO’20).

Vertrokken: Gido Bout (Sporting Krommenie).

VIERDE KLASSE

Knollendam

Nieuw: –

Vertrokken: Lex Meijns (Saenden), Lars Gooijer, Bas Kaman (beiden gestopt).

RCZ

Nieuw: Tom Drost (Graftdijk), Ferdi Samat, Ahmet Serin, Meric Samat, Mucahit Samat (allen RWZ), Bartu Aydin, Marcinio Gemerts (beiden Hercules Zaandam), Cees Kok (Beverwijk), Damian Steunenbrink, Denis Milanovic, Jerrico Gambier, Jordy Vrugt, Maikel Trip, Marvin Trip, Mitch van Dam, Noah Zwart, Ramazan Teymen, Rik de Boer, Roy Scholtens, Tjeerd Scholtens, Tommy Lohn (allen Zaanlandia), Shaquile Trustfull (Saenden).

Vertrokken: Muhammed Gunaydin (AGB), Odair dos Santos (Beverwijk), Milton de Pina (gestopt).

Rood-Wit Zaanstad

Nieuw: Kamil Kaya, Melih Dincer (beiden Saenden), Noel Amanda, Murat Bozkurt (beiden FC Zaandam).

Vertrokken: Ferdi Samat, Ahmet Serin, Meric Samat, Mucahit Samat (allen RCZ).

Westzaan

Nieuw: Tristan de Wit, Danny Hemmen (beiden KFC), Mitchel van der Laan, Siyar Mehrbaz (beiden Hercules Zaandam).

Vertrokken: Niels van der Woude, Niels Nielen (beiden Assendelft).

WSV’30

Nieuw: –

Vertrokken: Randy Ollebek (Saenden), Robin Mak (Jisp).

Zaandijk

Nieuw: Davy Kerzmaker (Fortuna-zat), Jimmy Braspenning, Joey van Raam, Mike Kruysting, Mitchel Wenseveen (allen Hercules Zaandam), Maarten Hemmen (KFC).

Vertrokken: Soner Gedik, Onur Gedik (beiden Saenden), Martijn Teeuwen (KFC), Kevin Tania (Jisp).

Onze sponsoren

%d bloggers liken dit: