Bekeren op zondag: knappe zege WSV`30, derbywinst voor Hercules Zaandam

Zaanstad- Na het volle zaterdagprogramma bleef er op de zondag toch nog voldoende over om er eens goed voor te gaan staan dan wel zitten op de diverse voetbalcomplexen. De laatste voorrondeserie voor de KNVB beker werden op zaterdag 18 en zondag 19 september gespeeld. Op eigen terrein was er voor WSV’30 geen vuiltje aan de lucht te bekennen en met een 5-2 nederlaag aan de rode broek werd FC Purmerend naar huis gestuurd. De Wormers gaan opgewekt door naar de volgende ronde.
Op sportpark De Kuil leek het er aanvankelijk niet op dat Hercules Zaandam een eenvoudige winst ging behalen tegen stadsgenoot Rood Wit Zaanstad. Na de pauze trapten de mannen van trainer Eric Heerings op het figuurlijke gaspedaal en kwam er een 6-0 winst op het scorebord. Dat maakt dat de Herculieten door zijn naar de volgende ronde. Op sportpark Jagersveld ontvingen RCZ het in de poule als absolute favoriet geachte Saenden. Beide teams wisten er niet echt vuurwerk in te stoppen en eindigde de derby zoals deze begon met een 0-0 stand. Voor beide teams is het bekeravontuur afgelopen.
De laatste bekerwedstrijd is op dinsdag 21 september. Dan speelt Sporting Krommenie nog een wedstrijd om des keizers baard tegen Geel Wit’20 uit Haarlem. De Krommenieërs zijn al uitgeschakeld en het duel wordt op het Provily Sportpark gespeeld. Op zaterdag al wisten KFC (zon), Fortuna W. (zat) en KFC (zat) VR1 af te dwingen dat zij door kunnen naar de volgende ronde.
Komend weekeinde gaat de competitie van start. Op zaterdag 25 en zondag 26 september moeten alle Zaanse ploegen er staan.


In Zaanstad zijn er tal van voetbalverenigingen zowel op het veld alsmede in de zaal. Bij voetbalinzaanstad.nl houden we je op de hoogte van het laatste voetbalnieuws uit de Zaanstreek en omstreken.

Telefoonnummer: 0653334163
E-mail: [email protected]

© 2025 Voetbalinzaanstad.nl