Zaanstad- Het duel in de achtste finales van de UEFA Youth League tussen AZ en Juventus wordt op woensdag 2 maart afgewerkt. Zo heeft de Europese voetbalbond bevestigd. Op het AFAS Trainingscomplex is de aftrap om 14:00 uur.
De Alkmaarders drongen via de play-offs ten koste van Villarreal CF door tot de laatste zestien. Nadat de ploegen in reguliere speeltijd met 3-3 in balans bleven, zorgden strafschoppen voor de beslissing.
Groepswinnaar
Juventus was één van de groepswinnaars van de Champions League path. Daarmee lieten de Italianen Chelsea FC, FK Zenit Sint-Petersburg en Malmö FF achter zich.
Kwartfinale
De achtste finales worden over één speelronde beslist. De winnaar van AZ – Juventus speelt op 15 of 16 maart in de kwartfinales tegen Liverpool of KRC Genk.